• خیابان ولیعصر، نرسیده به پارک ساعی ،

    نبش کوچه دلبسته ، پلاک 2145 ، ساختمان گروه مالی دی

  • 02141684000

    info@daybroker.ir
 

با عاملیت کارگزاری بانک دی، سهام شرکت فرهنگی ورزشی استقلال ایران (سهامی عام) با نماد "استقلال" در تابلوی نارنجی بازار پایه فرابورس ایران پذیره‌نویسی گردید.

قیمت هر سهم جدید 2910 ریال و حداکثر تعداد سهام قابل خریداری 1030 سهم می‌باشد. در نتیجه بودجه خرید سهام برای هر شخص، با احتساب کارمزد حداکثر 302 هزار تومان خواهد بود.

چنانچه مشتری کارگزاری بانک دی می‌باشید می‌توانید از طریق سامانه آنلاین و یا همراه تریدر (نسخه موبایل) اقدام به خرید نمایید.

اگر هنوز مشتری این کارگزاری نشده‌اید می‌توانید به راحتی از طریق سامانه ثبت‌نام غیرحضوری دی  نسبت به ثبت نام اقدام فرمایید.

برای مطالعه اطلاعیه رسمی فرابورس در این خصوص، اینجا کلیک نمایید.


 سوالات متداول:


آیا خریداری سهام استقلال سود دارد؟

مهمترین جنبه خرید سهام دو باشگاه استقلال و پرسپولیس، امکان مشارکت در تصمیم‌گیری‌های باشگاه است. به این نکته توجه داشته باشید که عملکرد هر باشگاه و موفقیت تیم در سودآوری سهام آن موثر است.


آیا امکان خرید سهام هر دو باشگاه برای متقاضیان وجود دارد؟

بله، هر متقاضی می‌تواند تا حداکثر مبلغ مجاز در روز پذیره‌نویسی (هر کدام حدود 300 هزار تومان)، سفارش خود را برای خرید سهام باشگاه استقلال با نماد «استقلالح» و سهام باشگاه پرسپولیس با نماد «پرسپولیسح» ثبت کند.


آیا خرید سهام دو باشگاه استقلال و پرسپولیس بعد از پذیره‌نویسی نیز امکان‌پذیر است؟

پس از فرایند یک ماهه پذیره‌نویسی و اتمام مهلت تعیین شده، سرمایه جدید دو باشگاه باید ثبت شود و پس از آن معاملات ثانویه در بازار فرابورس آغاز می‌شود. 

  

شرکت کارگزاری بانک دی

برای تماس با کارشناسان شرکت کارگزاری بانک دی وارد لینک رو به رو شوید.