• خیابان ولیعصر، نرسیده به پارک ساعی ،

    نبش کوچه دلبسته ، پلاک 2145 ، ساختمان گروه مالی دی

  • 02141684000

    info@daybroker.ir 

ارائه گزارش های تحلیلی

ساویس

شرکت کارگزاری بانک دی در راستای حرفه ای تر و اصولی تر شدن معاملات، گزارش های تحلیلی را به صورت تکنیکال و بنیادی در اختیار شما مشتریان گرامی قرار می دهد. 

تحلیل تکنیکال

بدون شک تحلیل تکنیکال یکی از رموز موفقیت در بازار سرمایه محسوب می شود و در کنار تحلیل بنیادی، برای تصمیم گیری درخصوص سهام مورد نظر استفاده می شود. خلاصه ای از نتایج کار هر ماه این تیم در قالب بولتن ماهانه کارگزاری بانک دی منتشر شده و در اختیار فعالان بازار سرمایه و ذینفعان قرار می گیرد. تکنیکالیستها معتقدند که تمامی اخبار و مؤلفه های تأثیرگذار بر عملکرد شرکت ها اثر خود را بر روی قیمت سهام شرکت ها می¬گذارد. لذا با بررسی روند تاریخی قیمت سهام شرکت¬ها موقعیت های خرید و فروش را به سرمایه¬گذاران پیشنهاد می¬نمایند.

image


 
image

تحلیل بنیادی

تحلیل بنیادی که بر اساس واقعیت¬های حاکم بر شرکت ها شکل می گیرد، همواره در تلاش بوده تا دید مناسبی به سرمایه گذاران در خصوص صنایع و یا شرکت های مختلف بدهد. کارگزاری بانک دی نیز با کمک همکاران خود در این حوزه، با بررسی و تحلیلِ منظم گزارشهای منتشر شده در مقاطع مختلف زمانی توسط شرکتها، گزارشات اقتصادی موثر بر شرکتها، وقایع مهم در اقتصاد جهانی و مجامع و اخبار سعی میکند تا آخرین اطلاعات را در اختیار ذینفعان خود قرار دهد. تحلیلگران بنیادی با بررسی صورت¬های مالی و گزارشات منتشر شده و سایر پارامترهای اقتصاد خرد و کلان که بر عملکرد مالی شرکت¬ها و صنایع مؤثر است، تأثیر بسزایی بر عملکرد فعالان بازار سرمایه دارند تا سرمایه¬گذاران بتوانند با اطلاعات دقیقی نسبت به خریدها و فروش¬های خود اقدام نمایند.

برای شروع سرمایه گذاری و کسب سود بیشتر در بازار سهام از مطمئن ترین راه قدم بردارید.

شرکت کارگزاری بانک دی

برای تماس با کارشناسان شرکت کارگزاری بانک دی وارد لینک رو به رو شوید.